Cartoons designed by Freepik.com

Moja kniha

Milí priatelia,

Založila som si tieto stránky, lebo si chcem s vami pokecať o živote. Často s kamarátkami a priateľmi zdieľame svoje príbehy a počúvame rôzne názory na ne a často v nich nachádzame nejaké ponaučenie aj pre seba. A nádej, že sa dá žiť aj inak, lepšie. 

POZOROVANÍM ODHALÍME...

Aj keď sa všetci snažíme žiť čo najlepšie, napriek našej snahe sa stáva, že sa nám v živote nedarí. Alebo sa darí len čiastočne. Opakujú sa problémy vo vzťahoch, aj keď na začiatku si každý myslíme, že "nám sa to nemôže stať".

Samozrejme aj ja som prešla touto fázou od vysokých očakávaní až po totálne dezilúzie a pesimizmus.  Až som si pomaly začala uvedomovať, že si to vlastne všetko spôsobujem JA SAMA. Pozorovaním sa však dajú odhaliť tie kroky, ktorými si zväčša nevedomky, komplikujeme život. 

že PREČO?

Ak vás to bude baviť - chcem sa s vami podeliť o svoje pozorovania a skúsenosti.  Pred časom som napísala knihu v ktorej trochu osvetľujem príčiny neúspechov. Lebo, ak sa nám nedarí, musíme najskôr odhaliť, že PREČO?

Do príbehu, ktorý opisujem v knihe je zakomponované aj niečo z toho, čo som ja sama prežila. Ale podobných príbehov je veľa.  Sledujeme Evu v epicentre jej duševného rozpoloženia, keď jej skolabuje syn a krachne manželstvo. V tomto šoku odíde na týždeň do divočiny, lebo sa z toho musí spamätať. Stretne tam pastierku Zunu, ktorá úplne zmení jej doterajší pohľad na život a naplní jej srdce novou nádejou, že NIČ NIE JE STRATENÉ.

NIČ NIE JE STRATENÉ

Bola som príjemne prekvapená reakciami ľudí, ktorí knihu čítali - veľa žien sa v nej našlo. Dojala ma reakcia jednej čitateľky, ktorá knihu náhodne otvorila a keď si prečítala pár viet - rozplakala sa . Na tom mieste bola opísaná situácia, ktorú ona - práve vtedy - prežívala.

Knihu som vydala pod pseudonymom - Anna Johanina - aby som vzdala úctu dvom dôležitým ženám v mojom živote. Babke, ktorá sa volala Anna a maminke, ktorá sa volá Johana. Teda - som Johanina dcéra.

Nižšie môžete získať ukážku knihy ZDARMA

Prečítajte si knihu

Z môjho blogu:

heart-1192662_1920

Zlá žena

     Klára bežala ako v zlom sne. Štekot rozzúrených psov sa približoval a jej zúfalstvo narastalo.…

Celý článek
cat-1641959_1280

Video animácia - Love story

Absolvovala som kurz klasickej animácie - vybrala som si plôškovú animáciu a tento kratučký príbeh je výsledok.…

Celý článek
the-window-recess-1481359_1280

Výlet do stredoveku.

Lenka si spokojne vykračovala uličkami malebného mestečka. Vracala sa z nákupu potravín, potrebovala si doplniť zásoby. Včera…

Celý článek